Výsledky okrskové soutěže

Okrsková soutěž 2018 – Dolní Rožínka

Družstvo žem obsadilo 5. místo s časem 71.12s + 10s tresných v sestavě: 1. Novotná Martina; 2. Novotná Lenka; 3. Fučíková Adéla; 4. Sedláková Martina; 5. Mrňousová Dana; 6. Uhrová Karolína; strojník Švestka František; spojka Matuška Petr; velitel Havlík Lukáš

Družstvo “A” obsadilo 12. místo s časem 61.19s + 10s tresných v sestavě: 1. Žák Jaroslav; 2. Kaša Martin; 3. Klukan Martin; 4. Dočkal Vladimír; 5. Hloušek Radek; 6. Švestka Radek; strojník Švestka František; spojka Matuška Petr; velitel Havlík Lukáš

Družstvo “B” obsadilo 6. místo s časem 62.50s v sestavě: 1. Matušková Iveta; 2. Nevěčný Jindřich; 3. Blecha Dominik; 4. Kašová Martina; 5. Mrňous Jan ml.; 6. Pátek Tomáš; strojník Fendrych Josef; spojka Matuška Petr; velitel Havlík Lukáš

Okrsková soutěž 2017 – Dolní Rozsíčka

Družstvo žem obsadilo 2. místo s časem 70.13s v sestavě: 1. Sedláková Martina; 2. Novotná Lenka; 3. Novotná Martina; 4. Žáková Simona; 5. Mrňousová Dana; 6. Uhrová Karolína; strojník Švestka František; spojka Mrňous Jan ml.; velitel Sedlák Pavel

Družstvo “A” obsadilo 6. místo s časem 60.16s v sestavě: 1. Žák Jaroslav; 2. Kaša Martin; 3. Havlík Lukáš; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Fendrych Josef; spojka Filip Jan; velitel Nevěčný Jindřich

Družstvo “B” obsadilo 11. místo s časem 68.84s + 10s tresných v sestavě: 1. Nevěčný Jindřich; 2. Matuška Lukáš; 3. Klukan Martin; 4. Doucek Jaroslav; 5. Mrňous Jan ml.; 6. Pátek Tomáš; strojník Filip Jan; spojka Fendrych Josef; velitel Havlík Lukáš

Okrsková soutěž 2016 – Milasín

Družstvo “A” obsadilo 4. místo s časem 64.10s v sestavě: 1. Žák Jaroslav; 2. Kaša Martin; 3. Havlík Lukáš; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Fendrych Josef; spojka Kašová Martina; velitel Matuška Petr

Družstvo “B” obsadilo 10. místo s časem 63.53s + 10s tresných v sestavě: 1. Nevěčný Jindřich; 2. Matuška Lukáš; 3. Žáková Simona; 4. Doucek Jaroslav; 5. Mrňous Jan ml.; 6. Pátek Tomáš; strojník Filip Jan; spojka Mrňousová Dana; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2015 – Zvole

Družstvo “A” obsadilo 14. místo s časem 83,20s v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Kaša Martin; 3. Žák Jaroslav; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Fendrych Josef; velitel Matuška Petr

Družstvo “B” obsadilo 13. místo s časem 71,98s + 10s tresných v sestavě: 1. Mrňous Jan ml.; 2. Matuška Lukáš; 3. Žáková Simona; 4. Doucek Jaroslav; 5. Nevěčný Jindřich; 6. Pátek Tomáš; strojník Filip Jan; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2014 – Zlatkov

Družstvo “A” obsadilo 3. místo s časem 68s v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Havlík Lukáš; 3. Honek Zdeněk; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Filip Jan; velitel Matuška Petr

Družstvo “B” obsadilo 6. místo s časem 66s + 10s tresných v sestavě: 1. Matuška Lukáš; 2. Kaša Martin; 3. Žák Jaroslav; 4. Doucek Jaroslav; 5. Nevěčný Jindřich; 6. Pátek Tomáš; strojník Filip Jan; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2013 – Rodkov

Družstvo obsadilo 4. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Mrňous Jan; 3. Honek Zdeněk; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Filip Jan; velitel Havlík Lukáš

Okrsková soutěž 2012 – Horní Rožínka

Družstvo obsadilo 6. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Honek Zdeněk; 3. Matuška Petr ml.; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Filip Jan; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2011 – Věžná

Družstvo obsadilo 11. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Havlík Lukáš; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Trávníček Jiří; velitel Mrňous Jan

Okrsková soutěž 2010 – Olešínky

Družstvo obsadilo 11. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Matuška Petr ml.; 4. Dočkal Vladimír; 5. Havlík Lukáš; 6. Švestka František; strojník Trávníček Jiří; velitel Sedlák Pavel

Okrsková soutěž 2009 – Rožná

Družstvo obsadilo 8. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Havlík Lukáš; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Trávníček Jiří; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2008 – Blažkov

Družstvo obsadilo 4. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Trávníček Jiří; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Beran Pavel ml.; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2007 – Bukov

Družstvo obsadilo 12. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Trávníček Jiří; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Havlík Lukáš; strojník Beran Pavel ml.; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2006 – Branišov

Družstvo obsadilo 6. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Trávníček Jiří; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Beran Pavel ml.; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2005 – Střítež

Družstvo obsadilo 7. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Hloušek Josef; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Švestka František; strojník Beran Pavel ml.; velitel Matuška Petr

Okrsková soutěž 2004 – Dolní Rožínka

Družstvo obsadilo 11. místo v sestavě: 1. Čížek Michal; 2. Filip Jan; 3. Hloušek Josef; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Matuška Petr; strojník Beran Pavel ml.; velitel Mrňous Jan

Okrsková soutěž 2003 – Dolní Rozsíčka

Družstvo obsadilo 13. místo v sestavě: 1. Matuška Petr; 2. Filip Jan; 3. Hloušek Josef; 4. Dočkal Vladimír; 5. Sedlák Pavel; 6. Honek Zdeněk ml.; strojník Beran Pavel ml.; velitel Mrňous Jan

Okrsková soutěž 2002 – Milasín

Družstvo obsadilo 8. místo v sestavě: 1. Sedlák Pavel; 2. Filip Jan; 3. Beran Pavel ml.; 4. Dočkal Vladimír; 5. Matuška Petr; 6. Honek Zdeněk ml.; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 2001 – Zvole

Družstvo obsadilo 10. místo v sestavě: 1. Sedlák Pavel; 2. Hloušek Josef; 3. Beran Pavel ml.; 4. Matuška Petr; 5. Mrňous Jan; 6. Honek Zdeněk ml.; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 2000 – Zlatkov

Družstvo obsadilo 8. místo v sestavě: 1. Honek Zdeněk ml.; 2. Janeček Miloš; 3. Hloušek Petr; 4. Matuška Petr; 5. Mrňous Jan; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1999 – Rodkov

Družstvo obsadilo 9. místo v sestavě: 1. Hloušek Petr; 2. Janeček Miloš; 3. Matuška Petr; 4. Janeček Martin; 5. Mrňous Jan; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1998 – Horní Rožínka

Družstvo obsadilo / v sestavě: 1. Hloušek Petr; 2. Janeček Miloš; 3. Sojka Karel; 4. Matuška Petr; 5. Honek Zdeněk ml.; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1997 – Věžná

Družstvo obsadilo 3. místo v sestavě: 1. Hloušek Petr; 2. Janeček Miloš; 3. Honek Zdeněk ml.; 4. Matuška Petr; 5. Mrňous Jan; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1996 – Olešínky

Družstvo obsadilo 11. místo v sestavě: 1. Hloušek Petr; 2. Janeček Miloš; 3. Honek Zdeněk ml.; 4. Matuška Petr; 5. Mrňous Jan; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1995 – Střítež

Družstvo obsadilo 10. místo v sestavě: 1. Hloušek Petr; 2. Lukas Vladimír; 3. Sojka Karel; 4. Dočkal Vladimír st.; 5. Mrňous Jan; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1994 – Blažkov

Družstvo obsadilo 3. místo v sestavě: 1. Honek Zdeněk ml.; 2. Beran Petr; 3. Sojka Karel; 4. Mrňous Jan st.; 5. Mrňous Jan; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1993 – Rožná

Družstvo pořádalo závody a soutěže se neúčastnilo.

Okrsková soutěž 1992 – Bukov

Družstvo obsadilo 2. místo v sestavě: 1. Rybenský; 2. Honek Zdeněk st.; 3. Sojka Karel; 4. Maša Oldřich; 5. Lukas Vladimír; 6. Mrňous Jan st.; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1991 – Branišov

Družstvo obsadilo 5. místo v sestavě: 1. Dočkal Vladimír st.; 2. Rybenský; 3. Sojka Karel; 4. Čížek František; 5. Mrňous Jan ml.; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1990 – Věžná

Družstvo obsadilo 8. místo v sestavě: 1. Dočkal Vladimír st.; 2. Mrňous Jan st.; 3. Sojka Karel; 4. Beran Petr; 5. Lukas Vladimír; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1989 – Zvole

Družstvo obsadilo 5. místo v sestavě: 1. Chytrý; 2. Mrňous Jan st.; 3. Sojka Karel; 4. Čížek František; 5. Martínek; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1988 – Dolní Rožínka

Družstvo obsadilo 2. místo v sestavě: 1. Chytrý; 2. Mrňous Jan st.; 3. Sojka Karel; 4. Čížek František; 5. Martínek; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1987 – Zlatkov

Družstvo obsadilo 1. místo v sestavě: 1. Chytrý; 2. Mrňous Jan st.; 3. Sojka Karel; 4. Čížek František; 5. Martínek; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Okrsková soutěž 1986 – Branišov

Družstvo obsadilo 5. místo v sestavě: 1. Chytrý; 2. Sojka Karel; 3. Čížek František; 4. Mrňous Jan st.; 5. Havelka; 6. Hofírek Jaroslav; strojník Beran Pavel; velitel Sedlák Květoslav

Sdílejte!