Pavliš a Hartmann PH-VP 450/GP – přetlakový ventilátor

Kompaktní, přenosný a lehce ovladatelný přetlakový ventilátory PH-VP 450/GP je určen k rychlému odvětrání zakouřených prostorů při požáru přetlakovým způsobem – pozitivní ventilací. Jeho použití usnadňuje provedení zásahu v hustě zakouřených budovách a snižuje koncentraci škodlivých a výbušných plynů.

Přetlakový ventilátor pracuje na principu vytváření pozitivního tlaku v budovách mechanickým způsobem s použitím rotoru-turbíny, která vyrábí silný a směrový vzduchový proud sloužící pro ventilaci prostoru.

Je určen k boji proti dýmu, plynům, vysokým teplotám a k vysoušení.

 

Technická data:

Jmenovitý výkon – 16 700 m3 / hod

Celkový výkon – 45 600 m3 / hod

Motor – Honda GP 200

Výkon motoru – 4,1 kW / 5,5 HP

Objem palivové nádrže – 3,1 l

Palivo – Natural 95

Rotor – Přetlakový, 6 listů, průměr 450 mm

Max. rychlost vzduchu – 100 km / hod

Úhel sklonu turbíny – Stavitelný 0 – 18°

Rozměry zařízení (D x Š x V) – 490 x 555 x 600 mm

Suchá hmotnost – 33 kg

Celková hmotnost – 35,6 kg

Sdílejte!