Okrsková soutěž SDH 2018 – Dolní Rožínka

V sobotu 12. května 2018 se uskutečnila okrsková soutěž SDH v kategorii mužů a žen okrsku č. 6 – Dolní Rožínka. Letos se o přípravu a konání postarali hasiči z Dolní Rožínky. Závody proběhly v parku místního zámku a krásné počasí přilákalo spoustu nadšených diváků.

Soutěže se zúčastnilo celkem 18 družstev mužů a 9 družstev žen, přičemž v kategorii žen soutěžilo družtvo žen s Písečného mimo pořadí. Pro závod byly vytvořeny 2 dráhy a průběh soutěže velmi rychlý. Začátek soutěže byl v 9:00 hod. a k vyhlášení výsledků došlo po 12 hodině.

My jsme v letošním roce sestavili dvě družstva mužů a jedno družstvo žen.

Družstvo žen nastoupilo v sestavě: velitel – Havlík, Lukáš, spojka – Matuška Petr, strojník – Švestka František, 1 – Novotná Martina, 2 – Novotná Lenka, 3 – Fučíková Adéla, 4 – Sedláková Martina, 5 – Mrňousová Dana, 6 – Uhrová Karolína

Družstvo mužů “A”  nastoupilo v sestavě: velitel – Havlík Lukáš, spojka – Matuška Petr, strojník – Švestka František, 1 – Žák Jaroslav, 2 – Kaša Martin, 3 – Klukan Martin, 4 – Dočkal Vladimír, 5 – Hloušek Radek, 6 – Švestka Radek. 

Družstvo mužů “B” nastoupilo v sestavě: velitel – Havlík Lukáš, spojka – Matuška Petr, strojník – Fendrych Josef, 1 – Matušková Iveta, 2 – Nevěčný Jindřich, 3 – Blecha Dominik, 4 – Kašová Martina, 5 – Mrňous Jan ml., 6 – Pátek Tomáš

Výsledky našich družstev:

Družstvo žen obsadilo 5. místo s celkovým časem 81.12s, z čehož bylo 10s trestných, za přešlap na čáře výstřiku.

Družstvo mužů “A” obsadilo až 12. místo s celkovým časem 71.19s, z čehož bylo 10s trestných.

Družstvo mužů “B” se nedopustilo chyby a tak obsadilo 6. místo s celkovým časem 62.50s.

Všechny výsledky:

Okrsková soutěž SDH 2018 – Dolní Rožínka

Děkujeme všem zůčastněným za důstojnou reprezentaci našeho sboru.

Sdílejte!
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.